לוגו ספורטין
Ios Bar Crawl

פילאטיס - לחיזוק הכח ושיפור הגמישות

שיטת האימון בסטודיו ספורטין היא שיטת פילאטיס. השיטה קרויה על שמו של ג'וסף פילאטיס, אשר ייעד אותה במקור לרקדני בלט.


pilates training

הפילאטיס עושה שימוש בתרגילים המתבצעים ברובם בשכיבה על גבי מזרונים ועל גבי מיטות נעות, אלכסוניות וקפיציות, אשר עוצבו במיוחד לצורך זה. המתאמנים מבצעים למעשה גירסא אופקית של האימונים שהרקדנים המקצועיים מבצעים ליד הבר.

בדומה לעבודה עם רקדנים מקצועיים, אימוני הפילאטיס מכוונים לשיפור הקואורדינציה והיציבה של הגוף, לשחרור מתחים והפגת כאבים כרוניים, למניעת כאבי גב תחתון ולשיפור השליטה בשרירי הגוף. הדגש הוא על פיתוח כח וגמישות, שהם המרכיבים העיקריים ליציבה נכונה, לתנועה מושלמת יותר ולהרגשה משופרת.

שיטת פילאטיס נפוצה מאוד בעולם המערבי והיא זוכה שם לפופולריות רבה. גם בישראל השיטה צברה פופולריות רבה בעיקר בגלל צורת האימון ותוצאותיו החיוביות והמוכחות.

כאשר נפתח בשנת 1985, סטודיו ספורטין היה בין הראשונים שהציע אימוני פילאטיס בארץ. מאז ועד היום הסטודיו ממשיך את הצלחתו, תוך שהוא משרת קבוצה גדולה של מתאמנים נאמנים וממושמעים. תחת ניהולה המקצועי ארוך השנים של ענת סולומון, ועם נסיון מצטבר של 30 שנה, ספורטין מאפשר לתושבי תל אביב וגוש דן אימוני פילאטיס ברמה בינלאומית, עם הדרכה ומיכשור ללא תחרות.

אימוני פילאטיס
pilates training

תוכנית האימונים האישית בסטודיו מתאימה את עצמה ליכולותיו, גילו וכושרו האישי של כל אחד ואחת מהמתאמנים או המתאמנות. האימונים מתנהלים באווירה חברותית נעימה וכמעט משפחתית.

בזמן האימונים ענת מקפידה על ביצוע תרגילים בצורה נכונה כדי להבטיח אפקטיביות גבוהה, חיזוק מירבי של השרירים ושיפור גמישות הגוף. כמו כן, ביצוע נכון של התרגילים מונע נזקים או פגיעה כלשהי בגפיים.

הצטרף/י עכשיו למשפחת ספורטין! תתקשר/י לענת ישירות כדי תאם שיעור נסיון.

סטודיו ספורטין בהנהלת ענת סולומון. כל הזכויות שמורות. טבנקין 10 ת"א טל' 0505750613